Endüstri 4.0

Teşhis, 40 yıllık verimsiz çalışma koşulları; Haftanın 5 günü, 09-17 arasında klasikleşmiş döngü. Çoğu öğrencinin eğitim hayatının sonuna doğru yaşadığı korkunun ta kendisi. Neyse ki, bu eski çalışma yapıları dijitalleştirme ve küreselleşme yoluyla günümüzün olanaklarıyla adım adım adapte oluyor.Bugünün şirketlerinin çalışanları, sabit çalışma saatlerinden ve sabit iş yerlerinden bağımsız olarak, mobil cihazlar (örneğin dizüstü bilgisayar, tablet veya akıllı telefon) yardımıyla internet üzerinden herhangi bir yerden işlerini yapabilir. Bu, tren veya uçakla yapılan iş gezileri gibi uzun bekleme sürelerinin iş için en uygun şekilde kullanılabileceği anlamına gelir.Ev ofisinden, her yerdeki ofise geçişin açık avantajları vardır: dengeli iş-yaşam dengesi, iş tatmini, sağlık, işveren çekiciliği, fırsat eşitliği, arttırılmış verimlilik, artan kişisel özgürlük ve kendini belirleyen zaman yönetimi.

Mevcut istatistiklere göre, Alman şirketlerinin% 40’ı zaten ev ofis tesislerini kullanıyor ve bu eğilim artıyor.. Ayrıca ABD’li Gitlab firması ofislerini tamamen kullanımdan kaldırdı.Ancak Her yerde ofisinin birçok avantajı olsa da, birkaç engelin üstesinden gelinmesi gerekiyor. İş güvenliği anlamında BT güvenliği, çalışma süresi dokümantasyonu, aynı zamanda çalışanın ve BT altyapısının kötüye kullanılması, şirketlerin her yerden çalışmaya geçerken göz önünde bulundurmaları gereken zorluklardan bazılarıdır. Mobivisor ile size destek olabiliriz.

Muhtemelen mobil çalışmadaki en büyük risk, son cihazın kaybı / soygunu ve dolayısıyla önemli, gizli şirket bilgilerinin istemeden aktarılmasıdır. Son cihazı kilitleyerek ve şirket verilerini merkezi bir yönetim ve yerelleştirme ile güvenceye alarak MobiVisor ile sorunu çözebilir ve ek güvenlik sağlayabiliriz. Ayrıca, çalışanı sürekli çalışmaya teşvik edebilecek mobil cihazlarda çalışma saatlerine bağlılık, MobiVisor ile sınırlandırılabilir. Öte yandan, MobiVisor, herhangi bir yönetici için çocuklarının mobil cihazlarına olan erişimini yönetmesinide sağlar.Çalışma koşullarına her zaman böyle olduğu söylendiği için tolere edilmemelidir. Aslında emek, bireye ve işletmeye uyarlanabilir.Geleceğin çalışma modeline mobil çalışma denir ve Mobivisor’a yardıma hazır.